Scandinavian Design and Comfort since 1981

DE

EN

PL

FR

NL

DK

VM Recline

VERIKON

Wizar Many Colors Verikon VM Recline

Verikon Sp. z o.o. 


Filomatów 56


42-217, Czestochowa


Polska

 

VAT: PL5732846526 

 

Phone: +48 343 617 993


E-mail: office@verikon.com

  


Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00

Znajdź sklep blisko siebie

Your e-mail:
Your message:
Send
Send
Thank you!
Please Fill In :)

Kupuj jakość, a nie ilość.

Zaprojektowane i wykonany ze specjalnym akcentem, który daje poczucie luksusu.

Wszystko, Na Co Zasługuje Twój Dom

Historia naszego rzemiosła sięga 1981 roku, a naszą pasją jest projektowanie i produkcja mebli, które pasują do każdego rodzaju wnętrz i gustów.

Projektujemy i produkujemy nowoczesne i ręcznie robione meble do siedzenia i zapewniamy klientom na całym świecie doskonałe połączenie funkcjonalności, nowoczesnego i klasycznego wzornictwa.

Nasze meble wykonane są z pianki formowane, dzięki czemu nasze fotele są wygodne i trwałe. Jesteśmy dumni, że możemy udzielić naszym klientom 10-letniej gwarancji na naszą piankę.

Ze względów bezpieczeństwa, aby chronić dzieci i zwierzęta domowe, nie stosujemy mechanizmów nożycowych w naszych w pełni rozkładanych fotelach. Mamy duży wybór tkanin i skór oraz wybór baz i wykończeń, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wygodę i trwałość. Wszystkie surowce i komponenty użyte do produkcji pochodzą wyłącznie od europejskich dostawców, spełniających wszelkie normy i certyfikaty, ponieważ cenimy sobie tylko najwyższą jakość.


Zapraszamy do kontaktu!

Verikon - VM Recline

Skandynawski Design i Komfort od 1981 roku

Spraw, by Twój DOM był szczęśliwym miejscem

Since 1981 - Copyright © 2023 - Verikon - VM Recline - Alventure Group - Reclining Armchairs - Dining Chairs - Outdoor Furniture - All rights reserved